جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز اجتماعی آخرین شرح پرونده شکایت پلیس از بخشدار جوکار

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا با بیان آخرین شرح پرونده شکایت پلیس از بخشدار جوکار گفت: پلیس راهور به شکایت خود پایبند است تا قانون اجرا شود.

آخرین شرح پرونده شکایت پلیس از بخشدار جوکار

به گزارشگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ محمد ترحمی مدیر اداره حقوقی پلیس راهور ناجا درخصوص آخرین اوضاع پرونده شکایت پلیس راه از بخشدار جوکار اظهار کرد: بخشدار بعد از 2 روز بازداشت با قرار وثیقه 50 میلیون تومانی آزاد شده است است.
وی تصریح کرد: این پرونده در دست پیگیری است و پلیس راهور به شکایت خود پایبند است تا قانون اجراشود، آیا که مامور پلیس راهور در حین انجام وظیفه و اجرای قانون صدمه دیده است.

عبارات مهم : قانون

لازم به ذکر است که راننده خودروی حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار به علت سرعت اوج با اعلام ایست مامور پلیس راه بخش جوکار مواجه شده است و بعد از برخورد با مأمور پلیس از محل دور می شوند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در بیان شرح بیشتری در این خصوص گفت: مامور ما جهت اعمال قانون، راننده متخلفی را که با سرعت غیرمجاز در حال حرکت بود متوقف کرد و از آن مدارک خواست که در این لحظه بخشدار به جای راننده پشت ماشین می نشیند و با مأمور برخورد می کند، مأمور ما بیان کرد که هنگامی که ماشین به وی برخورد کرد پرت شده است و برف پاک کن ماشین را گرفته و بخشدار با حرکت مارپیچ کاری می کند که مأمور به بزرگراه پرت شود.
سردار مهری ادامه داد: اقدام بخشدار جوکار در این قضیه توهین آمیز، غیر قانونی و مجرمانه بود، ضرب و جرح مامور وظیفه شناس ما که از جانبازان شیمیایی جبهه است اقدامی مجرمانه و غیرقانونی است.
وی تصریح کرد: فرماندار شهرستان ملایر هم در آن ماشین حضور داشته و شاهد اقدام مجرمانه بخشدار بوده، ولی با توجه به اینکه ایشان مسئول شورای ترافیک شهرستان بوده، اقدام مسئولانه ای نداشته هست، حتی نسبت به انتقال مامور مجروح ما به بیمارستان نیز عملی انجام نداده است.
عالی ترین مقام راهنمایی و رانندگی کشور تاکید کرد: پرونده در مرجع قضایی همدان مطرح است و ما منتظریم تا قانون اجرا شود آیا که قانون جهت همه یکسان است و مسئول و غیر مسئول ندارد و باید همه از قانون تبعیت کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قانون | ماشین | برخورد | پرونده | قانونی | مسئولان | اخبار پلیس | بخشدار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog