جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز اخبار اجتماعی دروغ را حلال می کنیم ، تبعات از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از پیشنهاد حذف«ثبت طلاق از شناسنامه»، گفت: این اقدام مجوز پایه‌گذاری زندگی تازه بر مبنای دروغ است کما اینکه منشا استرس‌ها و آ

دروغ را حلال می کنیم ، تبعات از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه

تبعات از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه/ دروغ را حلال می کنیم

عبارات مهم : زندگی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از پیشنهاد حذف«ثبت طلاق از شناسنامه»، گفت: این اقدام مجوز پایه گذاری زندگی تازه بر مبنای دروغ است کما اینکه منشا استرس ها و آسیب های دایمی می شود.

به گزارش مهر، سهیلا جلودارزاده در خصوص از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه، گفت: هرچند پیشنهاد چنین طرحی از سر خیرخواهی بوده ولی مجوز دروغ را در جامعه صادر می کند، هنگامی که کسی زندگی قبلی داشته و طلاق گرفته، باید در شناسنامه ثبت شود لیکن عدم ثبت به معنای پایه گذاری زندگی تازه بر مبنای دروغ است.

دروغ را حلال می کنیم ، تبعات از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با اشاره به اینکه از بین بردن واژه طلاق از شناسانه افرادی که در دوران عقد جدا شدند، منطقی تر هست، تصریح کرد: به نظر می رسد هر دختری که در زندگی خانوادگی دچار شکست شود، نباید آن را عیب دانسته و به دنبال پنهان کردن آن باشد لیکن این اتفاق منشا استرس ها و آسیب های دایمی خواهد شد.

وی افزود: فرهنگ مقابله با پدیده طلاق و برخورد با زنان مطلقه که در زندگی اول خود به دلایل متفاوت شکست خوردند باید در جامعه عوض کردن کند، بسیاری از زنان به دلایل اعتیاد مردان یا بیماری یا آسیب های متفاوت طلاق گرفته، حتی بعضی از زنان در شکست اولیه زندگی مقصرند در هر حال جهت عبور از شکست در زندگی، نیاز به پنهان کردن یا از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از پیشنهاد حذف«ثبت طلاق از شناسنامه»، گفت: این اقدام مجوز پایه‌گذاری زندگی تازه بر مبنای دروغ است کما اینکه منشا استرس‌ها و آ

جلودارزاده گفت: مروجین فرهنگی کشور در این خصوص باید گام های اساسی بردارند، از بین بردن واژه طلاق به معنی صدور مجوز و حلال کردن دروغ است که به هیچ عنوان نباید انجام گیرد. کما اینکه طرح نپخته ای است لیکن در هر حال ازدواج ها و در صورت داشتن فرزند، اسامی فرزندان در شناسنامه ثبت می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: بنا نهادن زندگی بر پایه دروغ، ظلم به هر دو طرف در ازدواج های مجدد هست، به جای این موارد باید پذیرش شکست در ازدواج پذیرفته شود تا بدبینی و آسیب های دیگر بروز پیدا نکند.

واژه های کلیدی: زندگی | ازدواج | شناسنامه | شناسنامه | پنهان کردن | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog