جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز اخبار حوادث من تجاوز نکردم،این زن با اعلام نارضایتی از شوهرسومش به من پیشنهاد رابطه داد / مرد مسافرکش

اسفند‌ماه دو سال قبل زنی با همراه مردی موتور‌سوار به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی آزار و اذیت شده است ‌است.

مرد مسافرکش :من تجاوز نکردم،این زن با اعلام نارضایتی از شوهرسومش به من پیشنهاد رابطه داد

عبارات مهم : بنزین

اسفند ماه دو سال قبل زنی با همراه مردی موتور سوار به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی آزار و اذیت شده است است.

به گزارش شرق؛ این زن گفت: مرد راننده من را به عنوان مسافر سوار کرد و به راه افتاد. من چند جایی کار داشتم و با خودم فکر کردم که ماشین را به صورت دربستی کرایه کنم که در راه یک دفعه متوجه شدم مرد راننده عوض کردن مسیر داد و بعد هم من را مورد آزارواذیت قرار داد. من چندباری تلاش کردم فرار کنم ولی نتوانستم او حتی پول و کارت بانکی من را گرفت و هرچه پول نقد داشتم هم از من گرفت تا اینکه در وقت مناسب از ماشین پیاده شدم و از مردم درخواست کمک کردم که یک موتورسوار کمکم کرد و بعد هم من را به کلانتری رساند.

این در حالی بود که مرد موتورسوار هم بیانات زن جوان را تأیید کرد و گفت: من دیدم زنی فریاد می زند و کمک می خواهد مردم دور ماشین پرایدی جمع شده است بودند و می درخواست کردند به زن کمک کنند، ولی مرد راننده با گفتن اینکه دعوا خانوادگی هست، دخالت نکنید تلاش داشت زن را به داخل ماشین بیندازد. زن فریاد می زد دروغ می گوید من این مرد را نمی شناسم و من هم جهت اینکه به عنوان مشکوک بودم، مقاومت کردم و با ترفندی مرد را بیرون کشیدم و زن را نجات دادم و با خودم به کلانتری آوردم.

من تجاوز نکردم،این زن با اعلام نارضایتی از شوهرسومش به من پیشنهاد رابطه داد / مرد مسافرکش

با ردیابی های انجام شده است مأموران متوجه شدند مرد راننده در یک پمپ بنزین از کارت بانکی زن جوان استفاده کرده هست. با به دست آمدن این سرنخ مأموران ماشین مرد جوان را شناسایی و او را بازداشت کردند. متهم در بازجویی ها ابتدا مدعی شد که زن جوان فقط مسافر او بوده و گفته های زن درست نیست، ولی هنگامی که جهت پیگیری به پرونده اش به دادگاه کیفری شماره یک شعبه چهار آورده شد، ادعای عجیبی را مطرح کرد.

در ابتدای جلسه پیگیری زن جوان که در دادگاه حاضر شده است بود، یک بار دیگر گفته هایش را تکرار کرد و مدعی شد مرد راننده او را مورد آزار قرار داده است و خواستار مجازات این مرد شد.

اسفند‌ماه دو سال قبل زنی با همراه مردی موتور‌سوار به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی آزار و اذیت شده است ‌است.

او شرح را توضیح داد و گفت: من روز مشکل داشتم و باید ماشینی را به صورت دربستی می گرفتم تا کارهایم را انجام دهم. روز اتفاق ابتدا به صورت مسافر عادی سوار ماشین شدم بعد پیشنهاد دادم دربستی من را به چند جا برساند. او قبول کرد ولی در راه من را مورد آزار قرار داد و متوجه شدم اصلا قصدش از مسافرکشی همین بوده که من را مورد آزار قرار دهد.

متهم نیز گفت: زن جوان را به عنوان مسافر سوار کردم. او در راه با من درد دل کرد و تصویر فرزند هایش را نشان داد و گفت که می خواهد از شوهرش جدا شود.

زن جوان به من گفت کسی که می خواهد از او جدا شود، شوهر سومش است و زندگی بسیار بدی را در این چند سال تجربه کرده است حتی برایم توضیح داد جهت کارهای طلاق باید به محضر و دفترخانه و چند جای دیگر برود و کارهایی انجام دهد. کارت بانکی اش را به من داد تا خرید کنم چند جایی ایستادم تا آب و خوراکی بخرم و پمپ بنزین هم رفتم که بنزین بزنم و پولش را این زن حساب کرد. او زن درستی نیست یک بار هم به من پیشنهاد داد که با او رابطه داشته باشم. این زن جوان بود که قصد داشت از من سوء استفاده کند و می گفت که حال خوبی ندارد. بعد هم جهت اینکه از من اخاذی کند هنگامی که که جهت خرید جایی توقف کرده بودم، از ماشین پیاده شد و فریاد زد تا مردم را دور خودش جمع و خواست که از من اخاذی کند.

من تجاوز نکردم،این زن با اعلام نارضایتی از شوهرسومش به من پیشنهاد رابطه داد / مرد مسافرکش

وقتی من تن به خواسته او ندادم، چنین رفتاری کرد و حالا هم از من شکایت کرده است درحالی که متهم مهم خود اوست. این زن هنگامی که که دید با من به جایی نمی رسد با فریادهایش تلاش کرد یک موتور سوار را متوقف کند و از او کمک بگیرد. من تلاش کردم به مرد جوان بگویم این زن دروغ می گوید، ولی توجه نکرد. این زن جهت من پاپوش درست کرده است و من حرف هایش را قبول ندارم.

زن جوان گفته های متهم را قبول نکرد و او را دروغ گو خواند و گفت که این مرد پول هایم را دزدید و من را مورد آزار قرار داد و من خواهان اشد مجازات جهت او هستم.

اسفند‌ماه دو سال قبل زنی با همراه مردی موتور‌سوار به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد از سوی مردی آزار و اذیت شده است ‌است.

با آخر گفته های متهم، هیئت قضات وارد شور شدند و تصمیم گرفتند زن جوان را جهت معاینه زیاد و اعلام نظر دکتر قانونی به شرکت پزشکی قانونی معرفی کنند. بعد از اعلام نظر متخصصان، قضات راجع به این پرونده تصمیم گیری خواهند کرد.

واژه های کلیدی: بنزین | ماشین | مسافر | راننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog