جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت پاسخ‌گوی اوضاع نابه­­­­­­­­‌سامان اقتصادی کشور باشد / بیانیه مجلس خبرگان

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای از رئیس‌جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به اصلاح اوضاع اقتصادی کمک نماید.

دولت پاسخ‌گوی اوضاع نابه­­­­­­­­‌سامان اقتصادی کشور باشد / بیانیه مجلس خبرگان

بیانیه مجلس خبرگان: دولت پاسخ گوی اوضاع نابه­­­­­­­­ سامان اقتصادی کشور باشد

عبارات مهم : بیانیه

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای از مدیر جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به اصلاح اوضاع اقتصادی کمک نماید.

به گزارش تسنیم، مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای با اشاره به مطالبه مردم مبنی بر اصلاح اوضاع اقتصادی کشور و حل پرسشها معیشتی مردم از سران قوا، آورده است: ابتکار عمل حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله الوارف)، و دستور تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی به سران سه قوه و معاونان آنان با اختیارات خاص حجت را بر همگان به خاص دولتمردان تمام کرده است.

دولت پاسخ‌گوی اوضاع نابه­­­­­­­­‌سامان اقتصادی کشور باشد / بیانیه مجلس خبرگان

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه مهم مجلس خبرگان رهبری در مطالبه اصلاح اوضاع اقتصادی کشور و حل پرسشها معیشتی مردم از سران قوا

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای از رئیس‌جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به اصلاح اوضاع اقتصادی کمک نماید.

در شرایط حساس کنونی که دشمن های اسلام و ملت، با کینه توزی و توطئه ای پیچیده و گسترده، جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی و رسانه ای را با نشانه ایجاد یاس و ناامیدی و خستگی در ملت پر انگیزه، با نشاط و حاضر در صحنه کشور عزیزمان ایران اسلامی طراحی نمودند و تحریم های آمریکا در برابر استحکام درون زا و عزم و اراده ملت موثر نیست و تأثیر چندانی ندارد. آنچه که شرایط نامناسب اقتصادی را ایجاد نموده هست، مدیریت ضعیف اقتصادی و عدم باورمندی به اقتصاد مقاومتی و خط نفوذ دشمن و فساد و اخلال اقتصادی و گره زدن منافع ملی و گشایش اقتصادی به بیگانگان است.

ابتکار عمل حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله الوارف)، و دستور تشکیل شورای هماهنگی اقتصادی به سران سه قوه و معاونان آنان با اختیارات خاص و همچنین فراخوان دولت به وسیله معظم له و بیان توصیه ها و رهنمودها و دستورهای دقیق، اقدامی بسیار مهم در ترسیم نقشه راه اصلاح اوضاع اقتصادی و حل پرسشها معیشتی مردم است و رهبری حجت را بر همگان به خاص دولتمردان تمام کرده است.

افکار عمومی در انتظار آن است که سران سه قوه، به خاص مدیر جمهور و مدیران ارشد اقتصادی در عمل و نه صرفاً شعار و سخن، چگونه به مطالبات مکرر ولایت و مرجعیت و علماء و اساتید و نخبگان حوزه و دانشگاه و خبرگان ملت در اصلاح اوضاع اقتصادی و حل معضلات معیشتی مردم به خاص محرومین و مستضعفین و طبقات کم درآمد، پاسخ می دهند.

دولت پاسخ‌گوی اوضاع نابه­­­­­­­­‌سامان اقتصادی کشور باشد / بیانیه مجلس خبرگان

خبرگان ملت در این شرایط حساس و به دنبال مطالبات و رهنمودهای مستمر رهبری و بیانات صریح مراجع معظم، با صراحت و شفافیت به ملت عزیز اعلام می دارد که آقای مدیر جمهور و تیم اقتصادی و مدیران ارشد مالی و پولی و دیگر قوا، باید پاسخگوی اوضاع نابه­­­­­­­­ سامان اقتصادی پیش آمده باشند. از آقای مدیر جمهور انتظار می رود بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه و مدیران ارشد اقتصادی و مالی و استفاده از نیروهای بانشاط، با انگیزه، دارای برنامه، کارآمد و توانا، به اصلاح اوضاع اقتصادی کمک نماید. همچنین باید نسبت به حل معضلات معیشتی، بیکاری، گرانی و تورم سرسام آور که اقشار گوناگون جامعه را به ستوه آورده هست، پاسخ براق و روشنی به ملت بدهند. ملت همچنان در انتظار اقدام عملی و تقویت کننده اعتماد و رضایت عمومی به وسیله مدیر جمهور محترم و ایجاد عوض کردن و تحول انقلابی و امیدبخش در حل معضلات هستند.

خبرگان ملت، راجع به مبارزه قاطع با پدیده قاچاق و کنترل بازار ارز و سکه و اصلاح نظام بانکی و پولی و چرایی معطل کردن ظرفیت کشور در بخش اقتصادی بر برجام و برطرف تحریم ها، سئوالات جدی از مدیر جمهور و دولت دارند و از نمایندگان ملت انتظار دارند که با جدیت زیاد و با روحیه انقلابی، با استفاده از همه ظرفیت­های قانونی در تقویت تولید و اشتغال، حمایت از کالای ایرانی، اصلاح نظام بانکی و پولی، با نظارت بر اجرای قوانین و تحقق مطالبات رهبری و مردم، به اصلاح اوضاع اقتصادی و حل معضلات معیشتی مردم و زیاد کردن سطح رضایت مندی عمومی کمک نمایند.

مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای از رئیس‌جمهور خواست بدون ملاحظه، با ایجاد تحول و تغییرات در بخش وسیعی از کابینه به اصلاح اوضاع اقتصادی کمک نماید.

خبرگان ملت از قوه قضائیه به عنوان ملجأ مردم در احقاق حق و اقامه عدل، انتظار دارند، پرچم احیای حقوق عامه و عدالت قضایی را برافراشته نگه دارند و نسبت به کشف جرم و مجازات اخلالگران و مفسدان اقتصادی با سرعت و دقت و شفافیت عمل نمایند. دیگر جهت مردم قابل تحمل نیست به طور مکرر خبر اختلاس های کلان و فرار غارتگران بیت المال و تاراج سرمایه های مردم را بشنوند. مورد نیاز است قوه قضائیه و دادستانی ها و ضابطین خاص و عام قضایی جهت احقاق حقوق عامه در بخش پولی و مالی و بانکی بیش از پیش و با حساسیت خاص اقدام و راه های نفوذ و اختلاس و اخلال و بحران اقتصادی و سوءاستفاده از بیت المال را سد نمایند.

ملت هوشیار و دشمن شناس کشور عزیزمان ایران اسلامی هرگز اجازه نخواهند داد بدخواهان و اخلالگران به نظم و امنیت عمومی، مسیر مطالبات به حق خویش را در جهت اصلاح اوضاع اقتصادی و حل پرسشها معیشتی منحرف نمایند و از مسئولان امنیتی و انتظامی می­خواهیم که شبکه­های توطئه و دست های پلید پشت پرده اخلال در امنیت عمومی را شناسایی و تعقیب نمایند.

دولت پاسخ‌گوی اوضاع نابه­­­­­­­­‌سامان اقتصادی کشور باشد / بیانیه مجلس خبرگان

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

۱۳۹۷/۰۵/۱۵

مجلس خبرگان رهبری

واژه های کلیدی: بیانیه | اقتصادی | مجلس خبرگان | مجلس خبرگان رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog