جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز اردبیل تمرکز جهاد دانشگاهی بر روی پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین

استاندار اردبیل گفت: تمرکز جهاددانشگاهی باید بر روی پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین باشد آیا که از جهاددانشگاهی انتظار تولید فکر و ثروت می‌رود.

تمرکز جهاد دانشگاهی بر روی پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مجید خدابخش در دیدار معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی کشور افزود: در صورت تولید تکنولوژی نوین در زمینه های صنعتی، علمی و آموزشی به وسیله جهاددانشگاهی، استانداری اردبیل آمادگی دارد آن را خریداری نماید.

وی با اشاره به عملکرد پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی افزود: مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل خدمات خوبی جهت زوج های نابارور ارائه می دهد ولی جهت گسترش فعالیت ها نیازمند ورود سرمایه گذاران تازه است.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت بالای استان اردبیل در زمینه گیاه های دارویی خاطرنشان کرد: از جهاددانشگاهی می خواهیم در زمینه تولید تکنولوژی مورد نیاز جهت توسعه کشت و فرآوری این گیاه های اقدام و آن را در اختیار جامعه قرار دهد. در این صورت است که ما هم حمایت های مورد نیاز را از این فعالیت ها خواهیم داشت.

تمرکز جهاد دانشگاهی بر روی پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین

خدابخش اضافه کرد: اسانس گیری از گیاه های دارویی بویژه گل محمدی و سوق دادن آن به سمت تولید عطر و ادکلن از آن می تواند ارزش افزوده این محصول را اوج ببرد و در اشتغال زایی استان بافایده باشد.

وی همه کارمندان مراکز آموزش عالی را کارکنان جهاددانشگاهی دانست و اظهار داشت: این نهاد باید از توانمندی و تخصص تک تک آنان در انجام کارهای علمی و تحقیقاتی بهره ببرد و به دنبال بزرگ سازی بدنه خود نباشد.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: فعالیت | اردبیل | تکنولوژی | اردبیل | تمرکز جهاد دانشگاهی | نوآوری و فروش | تکنولوژی های نوین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog