جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز بین‌الملل تحریم کره شمالی در بنادر روسیه، «اعلان جنگ» از سوی آمریکا است / سنای روسیه

یک سناتور روس با انتقاد از اجرای تحریمها علیه کره شمالی در بنادر روسیه، آن را اعلان جنگ خواند.

تحریم کره شمالی در بنادر روسیه، «اعلان جنگ» از سوی آمریکا است / سنای روسیه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از راشاتودی، یک سناتور روسیه می گوید لایحه آمریکایی که اجازه می دهد نیروی دریایی این کشور تحریمهای بین المللی علیه کره شمالی را در بنادر روسیه به اجرا درآورد، ناقض قوانین بین الملل و همانند «اعلان جنگ» است.

عبارات مهم : روسیه
«کنستانتین کوساچف» مدیر کمیته روابط بین الملل در مجلس سنای روسیه به خبرگزاری ریانووستی گفت: «این لایحه به نیروی دریایی آمریکا اجازه می دهد که به بازرسی و تفتیش اضطراری تمام کشتی ها اقدام نماید. این سناریو واقعاً غیرقابل باور هست، لیکن به معنای اعلان جنگ است».

اظهارات این سناتور روسیه مدتی کوتاه بعد از آن مطرح شد که کنگره آمریکا لایحه ای در زمینه وضع تحریمهای زیاد علیه کره شمالی به تصویب رساند که نظارت و کنترل آمریکا بر بنادر دریایی و آبراهها در شرق دور از جمله بنادر روسی «وانینو»، «ناخودکا» و «ولادی وستک» را مجاز می نماید.

این لایحه همچنین قدرت و اختیارات مدیر جمهور آمریکا را جهت اِعمال تحریم علیه افرادی که قطعنامه های شورای امنیت شرکت ملل را نقض کرده اند، زیاد کردن می دهد.

این لایحه جهت اجرایی شدن نیازمند تصویب در مجلس سنا و امضای مدیر جمهور آمریکاست، و سناتور کوساچف ابراز امیدواری کرد که این امر هرگز اتفاق نیفتد.

این سناتور روس تأکید کرد که هیچ مرجعی به آمریکا قدرت و اختیارات رسمی جهت اجرای قطعنامه شورای امنیت شرکت ملل علیه کره شمالی نداده است و خاطرنشان کرد که واشنگتن در تلاش جهت بنا نهادن برتری و تقدم قوانین آمریکا بر قوانین بین الملل هست.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: روسیه | قوانین | آمریکا | دریایی | آمریکایی | بین الملل | کره شمالی | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog