جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز فضای مجازی تصویرهای + شوک بازدیدکنندگان از درگذشت پیشکسوت پرسپولیس

مجید نائینی پیشکسوت تیم پرسپولیس عصر امروز دار فانی را وداع گفت، بسیاری از بازدیدکنندگان به مراجعه به صفحه اجتماعی این بازیکن خبر تسلیت خود را جهت او نوشتند

تصویرهای + شوک بازدیدکنندگان از درگذشت پیشکسوت پرسپولیس

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ مجید نائینی پیشکسوت تیم پرسپولیس عصر روز پنج شنبه 4 خرداد 96 درگذشت؛ وی که از چندی پیش بعلت بیماری در بیمارستان به سر می برد عصر امروز دار فانی را وداع گفت. نائینی سالها به عنوان بازیکنی مطرح در تیم قرمز پوش پرسپولیس فعالیت داشته و مدتی طولانی نیز در سمت مربی گری تیم های پایه کشور، تربیت نسل جوان فوتبال کشور را بر عهده داشت. تجربه درخشانی که منجر به کسب لقب سلطان مربیان پایه جهت او شده است بود.
حالا ولی نائینی، این مربی پیشکسوت همچنان بخشندگی را در کارنامه عمر خود حفظ خواهد کرد؛ با موافقت خانواده وی قرار است اعضای بدن او به بیماران نیازمند اهدا شده است و جانی دوباره به بیماران نیازمند ببخشد. روحش شاد.
ساعتی پیش پسر نائینی در پستی اینستاگرامی از خوابیدن شدن پدر در بخش آی.سی.یو نوشته بود، حالا بازدیدکنندگان زیر همان پست خبر تسلیت خود را جهت نائینی نوشته اند، بعضی از بازدیدکنندگان نوشتند که امیدوارند این خبر شایعه باشد، در همین صفحه تصاویری از نائینی در پای صندوق رای قرار گرفته هست، تصویری که نشان می دهد این پیشکسوت تا هفته گذشته حالش خوب بوده است و فوت ناگهانی او باعث شوک بازدیدکنندگان شده است است.
انتهای خبر/

عبارات مهم : پیشکسوت

واژه های کلیدی: پیشکسوت | پرسپولیس | بیماران نیازمند | مجید نائینی | پیشکسوت | فوتبال | مرگ | کاربران اینترنت

تصویرهای + شوک بازدیدکنندگان از درگذشت پیشکسوت پرسپولیس

تصویرهای + شوک بازدیدکنندگان از درگذشت پیشکسوت پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog