جمعيت خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید

جمعيت: خبرنگار گریزمان سیمئونه اتلتیکو مادرید لالیگا اسپانیول

گت بلاگز کرمانشاه کاهش آسیب‌های اجتماعی درکرمانشاه باعملکرد منسجم دستگاه‌های فرهنگی

در دیدار مسئول دفتر شورای نگهبان استان با مدیرکل ارشاد بر کم کردن آسیب‌های اجتماعی در استان با عملکرد منسجم دستگاه‌های فرهنگی و هنری تاکید شد.

کاهش آسیب‌های اجتماعی درکرمانشاه باعملکرد منسجم دستگاه‌های فرهنگی

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام مهری، مدیر شورای نگهبان استان کرمانشاه امروز چهارشنبه با حجت الاسلام و رحیم جعفری، مدرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به منظور بیان نظر های فرهنگی و هنری و بررسی اوضاع فرهنگی استان دیدار کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این دیدار بیان داشت: نظام اسلامی هرچه دارد از برکت و مجاهدات خون شهداست و مجموعه فرهنگی و هنری استان تلاش خود را در جهت احیاء ارزش های اسلامی و انقلابی و نهادینه کردن آن در باور جوانان استان انجام خواهد داد.

عبارات مهم : فرهنگ
وی افزود: به لطف خدا جوانان این استان پتانسیل های فرهنگی و هنری فراوانی دارند و حمایت و هدایت مدیران استان می تواند این پتانسیل های بالقوه را بالفعل کرده و در جهت رسیدن به اهداف انقلاب و نظام به ثمر برسانند.
جعفری خاطر نشان کرد: اصحاب فرهنگ و هنر نیازمند توجه همه جانبه هستند و این توجهات می تواند هجمه های ضد فرهنگی غرب را بی اثر کند و این امکان پذیر نیست مگر با ایجاد فضای تعاملی بین مردم و مسئولین.
سپس حجت الاسلام مهری، مدیر شورای نگهبان استان کرمانشاه، ضمن ابراز خرسندی از بازگشت حجت الاسلام جعفری به مجموعه فرهنگی استان به بیان دغدغه های فرهنگی و اجتماعی پرداخت و اظهار داشت: می توان با عملکرد منسجم دستگاه های فرهنگی و هنری به کم کردن آسیب های اجتماعی و فرهنگی در استان کمک کرد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | کرمانشاه | استان کرمان | آسیب های اجتماعی | کرمانشاه | کاهش آسیب های اجتماعی | دستگاههای فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog